sadsad x
asdasd

Aktif Kömürlü Sabun Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Aktif Kömürlü Sabun Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Kömür, yüzyıllardan bu yana çeşitli tedavilerde kullanılmıştır. Özellikle bazı cilt yaralarının iyileşmesinde etkili olan kömür, cilt hastalıklarını tedavi etme özelliğine sahiptir. Günümüzde üretilen aktif kömürlü sabun ürünleri, ciltteki birçok sorunun giderilmesi amacıyla tercih edilmektedir. Her cilt tipi için uygun olan bu sabun, aynı zamanda detoks etkisi sunmaktadır.

Aktif Kömürlü Sabun ile Kusursuz Bir Cilt

Bazı yerlerde karbon sabunu olarak da adlandırılan aktif kömürlü sabun, Antik Mısır döneminden bu yana bilinmektedir. Bu sabun ile cildin sıkılaşmasını ve gözeneklerin açılmasını kolayca sağlanmaktadır. Gözenekleri açılan cilt, kendi kendisini yenilemeye ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmaya başlar.

Ciltteki siyah noktalar, gözeneklerin tıkanmasıyla oluşmaktadır. Yapılan düzenli bir cilt temizliği bu görünümün oluşmasına engel olur. Bu nedenle aktif kömürlü sabun ürünleri, siyah nokta oluşumu görülen ciltlerde etkilidir. Çeşitli nedenlerle oluşan sivilcelerin giderilmesinde de başarılı sonuçlar sunmaktadır.

Cilttedetoksetkisi oluşturan aromaterapik aktif kömürlü sabun,cildin doğal yağ ve nem dengesinin korunmasını sağlamaktadır. Doğal nem ve yağ dengesine kavuşan ciltte, gözenekler kendiliğinden sıkılaşır ve küçülür. Bu sayede çok daha pürüzsüz ve ışıltılı bir cilde kavuşmak mümkün kılınır. Bahsedilen tüm bu özellikler, cildin erken yaşlanmasının da önüne geçmektedir. Hatta aromaterapik aktif kömürlü sabun kullanımı, ciltteki yaşlanma etkilerini geriletme özelliğine sahiptir.

Cildinize Detoks Etkisi Yapan Sabun

Sitemiz aracılığı ile sizlere sunulanaromaterapik aktif kömürlü sabun cilt için mükemmel bir detoks sağlamaktadır. Kullanılan makyaj malzemeleri, çevreden gelen toz ve kir gibi etkenler, cildin kirlenmesine neden olur. Ayrıca radyasyon içeren cihazlardan gelen maddeler, cildin yaşlanmasının en büyük etkenleri arasındadır. Bu başlık altında size sunulan sabun ürünü, ciltte radyasyon gibi zararlı maddeler başta olmak üzere, tüm kalıntıları temizlemektedir.

Cildin arınmasını sağlayan bu sabun ile temiz ve ferah bir cilde kavuşmanız hedeflenmektedir. Bu sayede tüm zehirli maddelerden ve toksinlerden arınmak mümkündür. Bu zararlı maddelere bağlı cilt problemleri de böylelikle iyileşmeye başlamaktadır. Cilt lekelerinin giderilmesi, kızarıklık oluşumu gibi sorunlar da bu sabun sayesinde basitçe giderilmektedir.

Aktif Kömürlü Sabunun Faydaları

İçeriğinde insan sağlığına zarar veren hiçbir katkı maddesi bulunmayan aktif kömürlü sabunun faydaları çok yönlüdür. Özellikle sedef hastalığının semptomlarının azaltılmasında hayli başarılı etkiler sunmaktadır. Sedef hastalığı olan kimseler, bu sabunu güvenle tüm vücutlarında kullanabilirler. Bilindiği üzere sedef, bazen saç derisinde de görülmektedir. Bu ürün, saç ve saç derisinde de kullanılabilir. Saçların daha parlak ve canlı olmasını sağlayan ürün, aynı zamanda egzama ve mantar hastalıklarında da iyi sonuçlar vermektedir.

Yağlı cilt tipleri, özel bir bakımı gerektirmektedir. Bu cilt tiplerinin meydana getirdiği fazla yağın temizlenmesi, cildin daha sağlıklı görünmesini sağlamaktadır. Ancak bu temizliğin PH değeri, insan cildine en yakın olan ürünlerle yapılması önerilmektedir. Bu başlık altında size sunulan aktif kömürlü sabunun faydaları arasında yağlı cilt tiplerinin bakımını sağlamak da bulunmaktadır.

Bu ürünün hazırlanışında aktif kömür maddesiyle birlikte Tatlı Badem Yağı ve Saf Sızma Zeytin Yağı kullanılmıştır. Ayrıca ürün içeriğine Hindistan cevizi yağı, lavanta, nane ve portakal yağı gibi doğal yağlarla zenginlik kazandırılmıştır. Tüm bu yağlar, aktif kömürlü sabunun faydaları yönünden etkili olmaktadır. Kullanıldığı anda cilde bir ferahlık ve tazelik kazandıran bu sabun, sizlere ideal bir cilde kavuşmanın sırrını sunmaktadır.

Sizlere yararlı özelliklerinden bahsedilen bu ürünü www.anjelika.com.tr üzerinden güvenle satın alabilirsiniz. Tamamen katkısız ve doğal olan bu ürünler, sizlere en uygun ve avantajlı fiyatlar üzerinden sunulmuştur.

Blog Yazılarımız
Tümünü Görüntüle
Doğal Sabun Yapımında Kostik Kullanımı
Sizlerden gelen sorular arasında en sık karşımıza çıkan soru “Sabunlarınızda kostik var mı?” veya “Sabunlarınızı yaparken kostik kullanıyor musunuz?” oluyor. Bu konunun çok merak edilmesini, doğal sabun yapımında kostik kullanılmasının zararlı bir şey olduğuyla ilgili olumsuz algının sebep olduğunu düşünüyoruz.
Doğal Peeling Sabunu Kullanmanın Faydaları
Peeling, vücuttaki ölü derilerin temizlenmesidir. Bu işlemin belli aralıklarla yapılması, daha sağlıklı ve nefes alan bir cilt demektir. Günümüzde bu işlemi yapmak için birçok ürün mevcuttur. Bu ürünlerin arasında tamamen doğal içeriklerle üretilen peeling sabunu çeşitleri , cildi temizlerken, bakımının yapılmasını sağlamaktadır. Bu başlık altında en doğal ve yüksek kaliteli peeling sabunu ürünlerini bulabilirsiniz.
Aromaterapik Sabunlarla Doğal Güzelliğe Kavuşun
Aromaterapi, en eski yüzyıllardan beri bilinen bir yöntemdir. Antik Mısır' dan beri uygulanan bu yöntem ile cilt bakımı ve çeşitli cilt hastalıklarının tedavisi sağlanmıştır. Günümüzde de etkin bir şekilde uygulanan bu yöntem aromaterapik doğal sabun çeşitleriyle çok daha pratik bir hale dönüşmektedir. Üretilen aromaterapik doğal sabun çeşitleri cildin canlanmasına, yenilenmesine, ölü derilerden arınmasına yardımcı olmaktadır.
Aktif Kömürlü Sabun Kullanmanın Avantajları Nelerdir?
Kömür, yüzyıllardan bu yana çeşitli tedavilerde kullanılmıştır. Özellikle bazı cilt yaralarının iyileşmesinde etkili olan kömür, cilt hastalıklarını tedavi etme özelliğine sahiptir. Günümüzde üretilen aktif kömürlü sabun ürünleri, ciltteki birçok sorunun giderilmesi amacıyla tercih edilmektedir. Her cilt tipi için uygun olan bu sabun, aynı zamanda detoks etkisi sunmaktadır.
Doğal Sabun ile Peeling
Son yıllarda cilt bakım içeriklerinde büyük değişimler oluyor. Neredeyse her gün yeni ürünler çıkıyor, içerikleri yenileniyor, ihtiyaçlar da buna bağlı olarak şekilleniyor. Doğal içeriklere olan ilgi artarken cilt bakım ürünleri de bu akımdan elbette etkileniyor. Siz de kendinize yeni bir cilt bakımı rutini oluşturmak ve tamamen doğal içeriklere yönelmek istiyorsanız, başlamak için doğru yerdesiniz! Cilt bakımı denince akla ilk gelen adımlardan biri, hiç şüphesiz peeling. Temizleme ve...
Doğal Sabun ile Cilt Bakımı
Doğal Sabun ile Cilt Bakımı Hava kirliliği, bakteriler ve makyaj cildinizi kirletiyor ve gözeneklerinizin tıkanmasına neden oluyor. Makyaj yapmış olun ya da olmayın, günlük cilt bakım rutininize önem vermeniz güzelliğinizi uzun yıllar korumanız için şart. Kozmetik sektöründe günden güne sayıları ve çeşitleri artan kimyasal içerikli yüz temizleme ürünleri sağlığınızı tehdit ederken erken yaşlanma gibi cilt sorunlarına da yol açabiliyor. Cildinizin sağlığını ve güzelliğini uzun yıllar...
Aromaterapik Sabunlar
Aromaterapik Sabunlar Aromaterapi sabunlar eski çağlardan bu yana uygulanan tedavi yöntemlerinden biri olan aromaterapinin bir parçasını oluşturuyor. Stres, gerginlik, anksiyete gibi etkilerin hafifletilmesi, saç ve cilt sorunlarının giderilmesinde faydalı etkileri kanıtlanmış olan aromaterapi sabunlarının yapımında, lavanta, portakal,   İngiliz Nanesi , defne gibi güzel kokulu bitkilerden elde edilen yağlar kullanılıyor. Alternatif tedavi yöntemlerinden biri olarak kabul edilen aromaterapi, Çin, Antik Roma, Mısır, Hindistan...
Anjelika Doğal Sabun
Anjelika Doğal Sabun Sabun bilinen en eski temizlik malzemesi. Günümüze dek kişisel bakımdan tedaviye kadar da oldukça geniş bir alanda kullanıldı ve hayatımızın önemli bir parçası oldu. Gelişen ve değişen teknolojinin ardından temizlik malzemeleri, kişisel bakım ürünleri, şampuanlar oldukça çeşitlendi fakat bu çeşitlilik beraberinde doğal olmayanı da getirdi. İçerisinde tabiri caizse ne olduğu tam olarak bilinmeyen, birçok katkı maddesini barındıran ürünler piyasaya çıktı. Bu...
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.