sadsad x
asdasd
Whatsapp ile siparişWHATSAPP İLE SİPARİŞ

Keçi Sütlü Doğal Sabun

Yüz ve Vücut Sabunu 
Normal veya Kuru Ciltler için
29,90 TL
18,00 TL
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

%40 İNDİRİM
Paylaş
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • KEÇİ SÜTLÜ DOĞAL SABUN 

  Bol miktarda keçi sütü içeren bir sabundur. Kuru ve yıpranmış ciltler için çok uygundur. Cilde faydalı vitaminler içerir. Sızma Zeytin Yağı ve Tatlı Badem Yağı ile formüle edilmiştir. Cildi kurutmadan temizler. Her cilt tipi için kullanımı uygundur. Yüz, el, saç ve vücut temizliğinde kullanılabilir. Aromaterapiktir

  Keçi sütü doğanın insana sunduğu en önemli maddelerden biridir. En önemli özelliği, besin değerinin anne sütüne yakın olması, diğer önemli özelliği de cilde olan faydasıdır.

  Capric,caprylic trigliserid adı verilen çok önemli yağlar sayesinde keçi sütünün ph'ı insan cildinin ph'ına yakındır, böylece keçi sütü cildi beslerken aynı zamanda cildin kendi yağ dokusunu bozmaz ve cilt kendi nemini ve dengesini koruyabilir. Aynı zamanda sabunun cildi kurutma riskini engellemiş olur.

  İçeriğinde, neredeyse alfabedeki harfleri tamamlayacak kadar vitamin çeşidi vardır, bu sayede cildi besler. İçeriğindeki AHA (Alfa Hidroksit Asit) doğal olarak cildin ölü hücrelerden arınmasını sağlar. Böylece cilt yeni hücre oluşturmak için fırsat bulur.

  İşte bu özellikleriyle Keçi Sütlü sabunumuzun düzenli kullanılması ışıltılı, sağlıklı ve genç bir cilde sahip olmanızı sağlar.

  Besleyici özelliğinden dolayı özellikle kuru cilt tipine sahip kişilerin düzenli kullanmasını öneririz.

  Sabunlarımız Ekstra Kalite Sızma Zeytin Yağıyla yapılmaktadır,Tatlı Badem Yağı eklenerek özel formüle edilmiştir. Bu sayede cildi kurutmadan temizler. Elde üretildikleri için sabunlar arasında renk ve şekil farkı olabilir. Elinize ulaşan sabun, fotoğraftakinden veya bir önce aldığınız sabundan farklı görünebilir. Bu normaldir, sabunun içeriğini etkilemez.

  İçerik:

  Sızma Zeytin Yağı, Hindistan Cevizi Yağı, Palm Yağı, Tatlı Badem Yağı, Keçi Sütü, Lavanta Yağı, Nane Yağı, Portakal Yağı

  Diğer Sabun Çeşitlerimiz:

  - Alktif Kömürlü 

  - Defne Meyvesi Yağlı

  - Peeling

  Doğal Sabunumu yüz temizliği için nasıl kullanmalıyım?

  Sabah kalktığınızda ve özellikle günün sonunda, akşam yatmadan önce cildinizi doğal sabunla temizlemek cilt sağlığınız için çok faydalıdır. Doğal sabununuzu nasıl kullanacağınız tamamen kişisel bir tercihtir. Biz şu yöntemleri önerebiliriz:

  El ile köpürterek : Bu yöntem özellikle hassas ciltler için önerebileceğimiz bir yöntemdir.

  Ilık su kullanarak, temiz ellerle sabununuzu ovuşturun ve kremsi bir köpük elde edin.

  Köpüğü yüzünüze sürün ve parmak uçlarınızla, dairesel hareketlerle, nazikçe masaj yapın.

  Soğuk su ile durulayın ve havlu ile kurulayın.

  Yüz temizleme bezi veya doğal lif kullanarak : Yumuşak bir bez veya lif ile yüzü temizlemek ölü derileri uzaklaştırır ve cildinizi canlandırır. Bu şekilde yapılan nazik bir masaj cildin yumuşak ve temiz olmasını sağlar.

  Sabununuzu bez veya lifin üzerine sürterek kremsi bir köpük elde edin.

  Dairesel hareketlerle nazik bir masaj yaparak köpüğü yüzünüze sürün.

  Soğuk su ile durulayın ve havlu ile kurulayın.

  Yüzünüzü temizlerken bez veya lif kullanıyorsanız şunlara dikkat edin:

  Sert bir şekilde bastırarak sürtmek veya ovmak cildi tahriş edebilir.

  Sivilceye yatkın gözenekli bir cildiniz varsa her seferinde temiz bir bez veya lif kullanın çünkü üzerinde kir ve yağ kalmış olabilir, aynı lifi kullanarak bunları tekrar cildinize taşımış olursunuz.

  Yüz temizliğiniz için mutlaka yumuşak dokulu bir bez veya lif kullanın.

  Bez veya lifinizi başkalarıyla paylaşmayın. Sıklıkla yıkayın veya yenisini kullanın.

  Diğer önemli noktalar:

  Yüzünüzü yıkamak için sıcak değil, ılık su kullanın.

  Durulamayı soğuk su ile yapın, böylece gözeneklerinizi daraltmış olursunuz.

  Sentetik ve cildi tahriş edebilecek malzemeler kullanmayın.

  Cildi geren ve kurutan alkol içerikli ürünleri kullanmayın.

  Yüzünüzü doğal sabununuzla temizledikten sonra, doğal bir tonik ile son temizliğini yapın ve yüzünüz hafif nemli iken hemen nemlendiricinizi sürün.

  Doğal Sabunumu nasıl saklamalıyım?

  Doğal sabununuzu kullandıktan sonra yumuşamaması için kurutmalısınız. Bunun en güzel yöntemi oluklu ahşap bir sabunluk üzerine koyarak kurumaya bırakmaktır.

  Doğal sabun raf ömrü sınırsız olan bir üründür. Bozulmaz ve içeriği değişmez.

  Zamanla sabununuzun üzerinde beyaz veya sarımtırak izler oluşabilir.Bu, hava ile temasta olan doğal sabun için normal süreçtir. Sadece görüntü ile ilgilidir, sabununuzun içeriği hiçbir zaman değişmez.

  Kullanılmayan sabunun zamanla içeriğindeki su buharlaşır, sabunun gramajı bu sebeple değişir. Ancak sabununuzun dayanıklılığı artar ve içerik değerinden hiçbir şey kaybetmez.

  Doğal sabun alkali olduğu için göz yakar. Kullanırken göz ve göz çevresini koruyunuz. Özellikle çocuklar ve bebekler için kullanımında dikkat ediniz.

  DEVAMINI GÖR
  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.