sadsad x
asdasd

Aromaterapik Sabunlarla Doğal Güzelliğe Kavuşun

Aromaterapik Sabunlarla Doğal Güzelliğe Kavuşun


Aromaterapi, en eski yüzyıllardan beri bilinen bir yöntemdir. Antik Mısır' dan beri uygulanan bu yöntem ile cilt bakımı ve çeşitli cilt hastalıklarının tedavisi sağlanmıştır. Günümüzde de etkin bir şekilde uygulanan bu yöntem aromaterapik doğal sabun çeşitleriyle çok daha pratik bir hale dönüşmektedir. Üretilen aromaterapik doğal sabun çeşitleri cildin canlanmasına, yenilenmesine, ölü derilerden arınmasına yardımcı olmaktadır.

Aromaterapik Sabunların İçeriği

Özenle üretilen aromaterapik doğal sabun çeşitleri, tamamen saf bir içeriğe sahiptir. Bu sabunların içeriğinde kullanılan saf, sızma zeytinyağı, cilt için mükemmel bir besleyici ve onarıcı etki sunmaktadır. Zeytinyağı, cilt hasarlarının giderilmesinde, cildin genç ve ışıltılı bir görünüm kazanmasına büyük bir etkiye sahiptir.

Zeytinyağı içeren aromaterapik sabun ürünleri yalnızca cilt bakımında değil, saçlarda da olumlu etkiler sunmaktadır. Saç derisinin doğal nemini kazanmasına, yıpranmış saç tellerinin iyileşmesine katkı sağlamaktadır. Kepek oluşumunun engellenmesi, saç diplerinde oluşan sedef gibi problemler, zeytinyağının iyileştirici etkisi ile giderilmektedir.

Bu sabunların içeriğinde zeytinyağı dışında birçok aromaterapik yağ kullanılmaktadır. Tatlı badem yağı bu yağlardan biridir. Ayrıca portakal yağı, nane yağı, lavanta yağı gibi uçucu yağların cilt üzerinde olumlu etkilerinin olduğu bilinmektedir. Bu yağlar, hoş kokuları ile vücutta dinlendirici bir etki sağlarlar. Ve psikolojik açıdan da iyi hissetmeye imkân tanırlar.

Hindistan cevizi yağı, aromaterapik sabun üretiminde tercih edilen yağlardan birisidir. Hindistan cevizi yağı, cildi yenileyen, bakım yapan ve yumuşatan bir yağdır. Tüm bu yağların sabunlarda kullanılması, ürünlerin yıpratmadan temizlemesine olanak vermektedir. Sitemiz anjelika.com.tr sözü edilen tüm doğal içerikli sabunları sizlerle buluşturmaktadır. Güvenle aromaterapik sabun çeşitlerimizi tercih edebilirsiniz.

Aromaterapik Sabun Çeşitleri

Bu doğal sabunlar, cilt tiplerinin farkları ve ciltte görülen bazı problemlere göre farklı niteliklerle üretilmektedir. Zira kuru bir cilt ile yağlı ya da hassas bir cildin ihtiyaçları aynı değildir. Bu cilt tiplerinde kullanılan diğer bakım ürünleri nasıl farklılık gösteriyor ise, sabunların da buna uygun olarak seçilmesi gerekmektedir.

Hassas ciltler için üretilen aromaterapik sabun çeşitleri içerisinde defne meyvesi yağlı sabunların önemli bir yeri vardır. Defne meyvesi, cilt için mucizevi etkiler sunmaktadır. Cildi kesinlikle kurutmadan temizleme özelliği sunan bu sabun, çeşitli cilt sorunlarının giderilmesinde de başarılı etkilere sahiptir. Bu sabun aynı zamanda en etkili saç sabunları arasında yer almaktadır. Kepekli, aşırı yağlı saçlarda düzenleyici bir etki meydana getirmektedir.

En sık tercih edilen aromaterapik sabun çeşitleri arasında keçi sütlü sabunlar da bulunmaktadır. Keçi sütü, birçok yönden insan sağlığı için yararlara sahiptir. Keçi sütü, ciltte yaşlanmayı engellemesi, hassas bir bakım sağlamasıyla tercih edilen bir üründür. Bu sabunun içeriğinde yüksek oranda doğal keçi sütü bulunmaktadır. Ayrıca ürün zeytinyağı, tatlı badem yağı, Hindistan cevizi yağı gibi aromaterapik yağlarla desteklenmiştir. Bu sabun özellikle kuru ve normal cilt tiplerinde başarılı sonuçlar sunmaktadır. Sitemiz üzerinden bu sabun çeşitlerini inceleyebilir ve güvenle satın alabilirsiniz.

Arındırıcı ve Peeling Etkili Sabunlar

Yeterince temizlenmeyen ciltlerde siyah nokta oluşumu kaçınılmazdır. Bunun engellenmesi adına aktif kömürlü sabun ve peeling sabunu ürünlerini deneyebilirsiniz. Bu aromaterapik sabun çeşitleri, cildi derinlemesine temizlemesiyle mükemmel etkiler sunmaktadır.

Peeling sabunu, içerdiği doğal kahve tanecikleriyle cildi ölü derilerinden arındırmaktadır. Aktif kömürlü sabun ise sedef, egzama gibi cilt hastalıklarında, mantar tedavisinde özellikle tercih edilmektedir. Bu sabunlar cildi gerektiği gibi temizleyerek, gözeneklerin açılmasına yardım etmektedir. Bu sayede çok daha sıkı ve aydınlık bir cilt görünümü yakalanır. Bu ürünleri, anjelika.com.tr sitemiz üzerinden en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Blog Yazılarımız
Tümünü Görüntüle
Doğal Sabun Yapımında Kostik Kullanımı
Sizlerden gelen sorular arasında en sık karşımıza çıkan soru “Sabunlarınızda kostik var mı?” veya “Sabunlarınızı yaparken kostik kullanıyor musunuz?” oluyor. Bu konunun çok merak edilmesini, doğal sabun yapımında kostik kullanılmasının zararlı bir şey olduğuyla ilgili olumsuz algının sebep olduğunu düşünüyoruz.
Doğal Peeling Sabunu Kullanmanın Faydaları
Peeling, vücuttaki ölü derilerin temizlenmesidir. Bu işlemin belli aralıklarla yapılması, daha sağlıklı ve nefes alan bir cilt demektir. Günümüzde bu işlemi yapmak için birçok ürün mevcuttur. Bu ürünlerin arasında tamamen doğal içeriklerle üretilen peeling sabunu çeşitleri , cildi temizlerken, bakımının yapılmasını sağlamaktadır. Bu başlık altında en doğal ve yüksek kaliteli peeling sabunu ürünlerini bulabilirsiniz.
Aromaterapik Sabunlarla Doğal Güzelliğe Kavuşun
Aromaterapi, en eski yüzyıllardan beri bilinen bir yöntemdir. Antik Mısır' dan beri uygulanan bu yöntem ile cilt bakımı ve çeşitli cilt hastalıklarının tedavisi sağlanmıştır. Günümüzde de etkin bir şekilde uygulanan bu yöntem aromaterapik doğal sabun çeşitleriyle çok daha pratik bir hale dönüşmektedir. Üretilen aromaterapik doğal sabun çeşitleri cildin canlanmasına, yenilenmesine, ölü derilerden arınmasına yardımcı olmaktadır.
Aktif Kömürlü Sabun Kullanmanın Avantajları Nelerdir?
Kömür, yüzyıllardan bu yana çeşitli tedavilerde kullanılmıştır. Özellikle bazı cilt yaralarının iyileşmesinde etkili olan kömür, cilt hastalıklarını tedavi etme özelliğine sahiptir. Günümüzde üretilen aktif kömürlü sabun ürünleri, ciltteki birçok sorunun giderilmesi amacıyla tercih edilmektedir. Her cilt tipi için uygun olan bu sabun, aynı zamanda detoks etkisi sunmaktadır.
Doğal Sabun ile Peeling
Son yıllarda cilt bakım içeriklerinde büyük değişimler oluyor. Neredeyse her gün yeni ürünler çıkıyor, içerikleri yenileniyor, ihtiyaçlar da buna bağlı olarak şekilleniyor. Doğal içeriklere olan ilgi artarken cilt bakım ürünleri de bu akımdan elbette etkileniyor. Siz de kendinize yeni bir cilt bakımı rutini oluşturmak ve tamamen doğal içeriklere yönelmek istiyorsanız, başlamak için doğru yerdesiniz! Cilt bakımı denince akla ilk gelen adımlardan biri, hiç şüphesiz peeling. Temizleme ve...
Doğal Sabun ile Cilt Bakımı
Doğal Sabun ile Cilt Bakımı Hava kirliliği, bakteriler ve makyaj cildinizi kirletiyor ve gözeneklerinizin tıkanmasına neden oluyor. Makyaj yapmış olun ya da olmayın, günlük cilt bakım rutininize önem vermeniz güzelliğinizi uzun yıllar korumanız için şart. Kozmetik sektöründe günden güne sayıları ve çeşitleri artan kimyasal içerikli yüz temizleme ürünleri sağlığınızı tehdit ederken erken yaşlanma gibi cilt sorunlarına da yol açabiliyor. Cildinizin sağlığını ve güzelliğini uzun yıllar...
Aromaterapik Sabunlar
Aromaterapik Sabunlar Aromaterapi sabunlar eski çağlardan bu yana uygulanan tedavi yöntemlerinden biri olan aromaterapinin bir parçasını oluşturuyor. Stres, gerginlik, anksiyete gibi etkilerin hafifletilmesi, saç ve cilt sorunlarının giderilmesinde faydalı etkileri kanıtlanmış olan aromaterapi sabunlarının yapımında, lavanta, portakal,   İngiliz Nanesi , defne gibi güzel kokulu bitkilerden elde edilen yağlar kullanılıyor. Alternatif tedavi yöntemlerinden biri olarak kabul edilen aromaterapi, Çin, Antik Roma, Mısır, Hindistan...
Anjelika Doğal Sabun
Anjelika Doğal Sabun Sabun bilinen en eski temizlik malzemesi. Günümüze dek kişisel bakımdan tedaviye kadar da oldukça geniş bir alanda kullanıldı ve hayatımızın önemli bir parçası oldu. Gelişen ve değişen teknolojinin ardından temizlik malzemeleri, kişisel bakım ürünleri, şampuanlar oldukça çeşitlendi fakat bu çeşitlilik beraberinde doğal olmayanı da getirdi. İçerisinde tabiri caizse ne olduğu tam olarak bilinmeyen, birçok katkı maddesini barındıran ürünler piyasaya çıktı. Bu...
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.