sadsad x
asdasd

Blog

Doğal Sabun Yapımında Kostik Kullanımı

19 Mart 2019

Sizlerden gelen sorular arasında en sık karşımıza çıkan soru “Sabunlarınızda kostik var mı?” veya “Sabunlarınızı yaparken kostik kullanıyor musunuz?” oluyor. Bu konunun çok merak edilmesini, doğal sabun yapımında kostik kullanılmasının zararlı bir şey olduğuyla ilgili olumsuz algının sebep olduğunu düşünüyoruz.

Doğal Peeling Sabunu Kullanmanın Faydaları

01 Şubat 2019

Peeling, vücuttaki ölü derilerin temizlenmesidir. Bu işlemin belli aralıklarla yapılması, daha sağlıklı ve nefes alan bir cilt demektir. Günümüzde bu işlemi yapmak için birçok ürün mevcuttur. Bu ürünlerin arasında tamamen doğal içeriklerle üretilen peeling sabunu çeşitleri, cildi temizlerken, bakımının yapılmasını sağlamaktadır. Bu başlık altında en doğal ve yüksek kaliteli peeling sabunu ürünlerini bulabilirsiniz.

Aromaterapik Sabunlarla Doğal Güzelliğe Kavuşun

01 Şubat 2019

Aromaterapi, en eski yüzyıllardan beri bilinen bir yöntemdir. Antik Mısır' dan beri uygulanan bu yöntem ile cilt bakımı ve çeşitli cilt hastalıklarının tedavisi sağlanmıştır. Günümüzde de etkin bir şekilde uygulanan bu yöntem aromaterapik doğal sabun çeşitleriyle çok daha pratik bir hale dönüşmektedir. Üretilen aromaterapik doğal sabun çeşitleri cildin canlanmasına, yenilenmesine, ölü derilerden arınmasına yardımcı olmaktadır.


Aktif Kömürlü Sabun Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

01 Şubat 2019

Kömür, yüzyıllardan bu yana çeşitli tedavilerde kullanılmıştır. Özellikle bazı cilt yaralarının iyileşmesinde etkili olan kömür, cilt hastalıklarını tedavi etme özelliğine sahiptir. Günümüzde üretilen aktif kömürlü sabun ürünleri, ciltteki birçok sorunun giderilmesi amacıyla tercih edilmektedir. Her cilt tipi için uygun olan bu sabun, aynı zamanda detoks etkisi sunmaktadır.

Doğal Sabun ile Peeling

21 Ocak 2019

Son yıllarda cilt bakım içeriklerinde büyük değişimler oluyor. Neredeyse her gün yeni ürünler çıkıyor, içerikleri yenileniyor, ihtiyaçlar da buna bağlı olarak şekilleniyor. Doğal içeriklere olan ilgi artarken cilt bakım ürünleri de bu akımdan elbette etkileniyor. Siz de kendinize yeni bir cilt bakımı rutini oluşturmak ve tamamen doğal içeriklere yönelmek istiyorsanız, başlamak için doğru yerdesiniz!
Cilt bakımı denince akla ilk gelen adımlardan biri, hiç şüphesiz peeling. Temizleme ve nemlendirme gibi temel adımların dışında, haftada en az 1 kere yapabileceğiniz peeling uygulaması ile cilt bakımınızı bir adım öne taşıyabilirsiniz. Evinizde kolayca yapabileceğiniz bir uygulama olmasıyla öne çıkan peeling işlemini doğru ürünlerle yaptığınızda cildinizdeki etkisini kısa zaman içinde gözlemleyebilirsiniz. Peki, bu çok bahsi geçen peeling aslında nedir?

Doğal Sabun ile Cilt Bakımı

26 Eylül 2018

Doğal Sabun ile Cilt Bakımı

Hava kirliliği, bakteriler ve makyaj cildinizi kirletiyor ve gözeneklerinizin tıkanmasına neden oluyor. Makyaj yapmış olun ya da olmayın, günlük cilt bakım rutininize önem vermeniz güzelliğinizi uzun yıllar korumanız için şart. Kozmetik sektöründe günden güne sayıları ve çeşitleri artan kimyasal içerikli yüz temizleme ürünleri sağlığınızı tehdit ederken erken yaşlanma gibi cilt sorunlarına da yol açabiliyor. Cildinizin sağlığını ve güzelliğini uzun yıllar korumanın, yaşlanma etkilerini geciktirmenin yolu ise annelerinizin ve büyükannelerinizin güzellik sırrı, doğal sabun ile cilt bakımı.

Aromaterapik Sabunlar

26 Eylül 2018

Aromaterapik Sabunlar

Aromaterapi sabunlar eski çağlardan bu yana uygulanan tedavi yöntemlerinden biri olan aromaterapinin bir parçasını oluşturuyor. Stres, gerginlik, anksiyete gibi etkilerin hafifletilmesi, saç ve cilt sorunlarının giderilmesinde faydalı etkileri kanıtlanmış olan aromaterapi sabunlarının yapımında, lavanta, portakal, İngiliz Nanesi, defne gibi güzel kokulu bitkilerden elde edilen yağlar kullanılıyor.

Alternatif tedavi yöntemlerinden biri olarak kabul edilen aromaterapi, Çin, Antik Roma, Mısır, Hindistan gibi farklı coğrafyalarda 6 bin yıldır uygulanıyor. Aromaterapide kullanılan aromatik yağlar güzel koku veren bitkilerin, meyve, kabuk, kök ve yapraklarının distile edilmesiyle elde ediliyor. Aromaterapinin bir parçası olan ve doğal sabun çeşitleri arasında ilgi gören aromaterapik sabun da aromatik yağlar kullanılarak yapılıyor. Anjelikaaromaterapi sabunları, tamamen doğal yağlar ile elde üretiliyor.

Anjelika Doğal Sabun

26 Eylül 2018

Anjelika Doğal Sabun

Sabun bilinen en eski temizlik malzemesi. Günümüze dek kişisel bakımdan tedaviye kadar da oldukça geniş bir alanda kullanıldı ve hayatımızın önemli bir parçası oldu. Gelişen ve değişen teknolojinin ardından temizlik malzemeleri, kişisel bakım ürünleri, şampuanlar oldukça çeşitlendi fakat bu çeşitlilik beraberinde doğal olmayanı da getirdi. İçerisinde tabiri caizse ne olduğu tam olarak bilinmeyen, birçok katkı maddesini barındıran ürünler piyasaya çıktı. Bu noktada ise doğal sabun çeşitleri bir kere daha önemlerini kanıtladı. Anjelika Doğal Sabunları, katkısız onlarca çeşidi ile size ihtiyacınız olan doğallığı sağlıyor. Esans kullanılmadan, değerli bitkilerin saf uçucu yağları ile hazırlanan ürünler gönül rahatlığı ile kullanabilmeniz için beğeninize sunuluyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.