sadsad x
asdasd

Doğal Peeling Sabunu Kullanmanın Faydaları

Doğal Peeling Sabunu Kullanmanın Faydaları

Peeling, vücuttaki ölü derilerin temizlenmesidir. Bu işlemin belli aralıklarla yapılması, daha sağlıklı ve nefes alan bir cilt demektir. Günümüzde bu işlemi yapmak için birçok ürün mevcuttur. Bu ürünlerin arasında tamamen doğal içeriklerle üretilen peeling sabunu çeşitleri, cildi temizlerken, bakımının yapılmasını sağlamaktadır. Bu başlık altında en doğal ve yüksek kaliteli peeling sabunu ürünlerini bulabilirsiniz.

Aromaterapik Peeling Sabunlarının İçeriği

Burada sizlerle buluşturulan peeling sabunu ürünleri, peeling işlemini yapmak için tamamen doğal kahve tanecikleri barındırmaktadır. Bu kahve tanecikleri, peeling yapmanın en doğal yöntemini size sunmaktadır. Aynı zamanda hoş kokusu ile size mükemmel bir temizlik hissi yaşatmayı hedeflemektedir.

Aromaterapik özellikler sunan bu sabunlar, hiçbir katkı maddesi içermeyen doğal, sızma zeytinyağı içermektedir. Zeytinyağı ile birlikte, yine doğal yöntemlerle elde edilen tatlı badem yağı kullanılmıştır. Bu maddeler, cildin temizlenirken, yıpranmasına engel olmakta, mükemmel bir bakım sağlamaktadır.

Bu sabunların içeriğinde insan sağlığına zarar veren hiçbir kimyasal madde bulunmamaktadır. Paraben gibi zararlı maddeleri ve doğal olmayan renklendiricileri içermez. Sabunun rengi, içerdiği maddelerin doğal renginden gelmektedir.

Bu başlık altında incelemekte olduğunuz aromaterapik peeling sabunu Hindistan cevizi yağı, lavanta, portakal ve nane yağı ile desteklenmiştir. Tüm bu yağlar, cildin arınmasına, temizlenmesine ve sıkılaşmasına yardımcı olmaktadır.

Aromaterapik Peeling Sabununun Etkileri

Burada sizlere sunulmakta olan aromaterapik peeling sabunu içerdiği kahve tanecikleri ile cilt üzerindeki ölü derilerin atılmasına yardımcı olmaktadır. Ölü derilerin temizlenmesi, cildin gözeneklerinin açılmasını sağlamaktadır. Gözenekleri açılan bir cilt, rahat nefes alır. Çok daha sağlıklı ve ışıltılı bir görünüm kazanır.

Yüz temizliğinde etkili bir ürün olan aromaterapik peeling sabunu tüm vücutta da güvenle kullanılabilir. Hatta selülit oluşumu görülen bölgelerde iyileştirici etkiler sunduğu bilinmektedir. Selülit, inatçı ve güç tedavi edilen bir problemdir. Selülitin tedavisinde, masajın etkisi büyüktür. Bu sabunun içerdiği doğal kahve çekirdekleri, selülitli bölgelerde masaj etkisi sunmaktadır. Ayrıca içerdiği doğal yağlar, selülitli bölgenin sıkılaşmasına, portakal kabuğu görünümünün azalmasına yardım etmektedir.

Kan dolaşımının hızlandırılması peeling sabununun faydaları arasındadır. Sabunun cilde masaj yapılarak uygulanması, o bölgedeki kılcal kan damarlarının uyarılmasını sağlamaktadır. Bu sayede cilde doğal bir canlılık kazandırılır.

Aromaterapik Peeling Sabunun Kullanımı

Bu peeling sabununun faydaları doğru bir kullanım ile daha fazla hissedilmektedir. Sabunun bir lif veya sünger yardımı ile kullanılması, etkisini arttıracaktır. Yüz için kullanımda bir yüz kesesi yardımıyla uygulamak, çok daha başarılı sonuçlar vermektedir.

Hassas ciltler için kullanımda sabunun yalnızca el ile köpürtülerek uygulanması tavsiye edilmektedir. Uygulama sırasında çok sıcak su kullanılması önerilmez. Ilık su ile hafifçe köpürtülerek uygulanması, yeterli etkiyi sağlamak için idealdir. Hafif bir masajla uygulanan sabunun durulanması, soğuk su ile yapılırsa, daha güçlü bir etki elde edilmektedir. Soğuk su, masajla canlandırılan cilt üzerinde olumlu bir etki sunmaktadır.

Sabunun içeriğinde cilde zararlı herhangi bir madde bulunmadığından, ihtiyaç duyulan sıklıkta kullanılabilir. İyi bir etki için haftada iki veya üç kez kullanılması yeterli olacaktır. Aşırı hassas olan ciltlerin, kullanmadan önce ürün içeriğini incelemesi önerilmektedir. Sabunun içeriğindeki herhangi bir maddeye karşı hassasiyeti olanların kullanmaması gerekir.

Bu başlık altında sizlere sunulan sabunların sınırsız bir raf ömrü bulunmaktadır. Satın aldığınız sabunları dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Zaman içerisinde hiçbir bozulmaya uğramazlar. Sizlere özelliklerinin aktarıldığı peeling sabununun faydaları için sabunları inceleyebilir ve hemen sipariş verebilirsiniz. Sitemiz anjelika.com.tr sizlere her zaman en doğal ve yüksek kaliteli ürünleri sunmaktadır. Sabunlar, en uygun fiyatlarla sizlere iletilmektedir.

Blog Yazılarımız
Tümünü Görüntüle
Doğal Sabun Yapımında Kostik Kullanımı
Sizlerden gelen sorular arasında en sık karşımıza çıkan soru “Sabunlarınızda kostik var mı?” veya “Sabunlarınızı yaparken kostik kullanıyor musunuz?” oluyor. Bu konunun çok merak edilmesini, doğal sabun yapımında kostik kullanılmasının zararlı bir şey olduğuyla ilgili olumsuz algının sebep olduğunu düşünüyoruz.
Doğal Peeling Sabunu Kullanmanın Faydaları
Peeling, vücuttaki ölü derilerin temizlenmesidir. Bu işlemin belli aralıklarla yapılması, daha sağlıklı ve nefes alan bir cilt demektir. Günümüzde bu işlemi yapmak için birçok ürün mevcuttur. Bu ürünlerin arasında tamamen doğal içeriklerle üretilen peeling sabunu çeşitleri , cildi temizlerken, bakımının yapılmasını sağlamaktadır. Bu başlık altında en doğal ve yüksek kaliteli peeling sabunu ürünlerini bulabilirsiniz.
Aromaterapik Sabunlarla Doğal Güzelliğe Kavuşun
Aromaterapi, en eski yüzyıllardan beri bilinen bir yöntemdir. Antik Mısır' dan beri uygulanan bu yöntem ile cilt bakımı ve çeşitli cilt hastalıklarının tedavisi sağlanmıştır. Günümüzde de etkin bir şekilde uygulanan bu yöntem aromaterapik doğal sabun çeşitleriyle çok daha pratik bir hale dönüşmektedir. Üretilen aromaterapik doğal sabun çeşitleri cildin canlanmasına, yenilenmesine, ölü derilerden arınmasına yardımcı olmaktadır.
Aktif Kömürlü Sabun Kullanmanın Avantajları Nelerdir?
Kömür, yüzyıllardan bu yana çeşitli tedavilerde kullanılmıştır. Özellikle bazı cilt yaralarının iyileşmesinde etkili olan kömür, cilt hastalıklarını tedavi etme özelliğine sahiptir. Günümüzde üretilen aktif kömürlü sabun ürünleri, ciltteki birçok sorunun giderilmesi amacıyla tercih edilmektedir. Her cilt tipi için uygun olan bu sabun, aynı zamanda detoks etkisi sunmaktadır.
Doğal Sabun ile Peeling
Son yıllarda cilt bakım içeriklerinde büyük değişimler oluyor. Neredeyse her gün yeni ürünler çıkıyor, içerikleri yenileniyor, ihtiyaçlar da buna bağlı olarak şekilleniyor. Doğal içeriklere olan ilgi artarken cilt bakım ürünleri de bu akımdan elbette etkileniyor. Siz de kendinize yeni bir cilt bakımı rutini oluşturmak ve tamamen doğal içeriklere yönelmek istiyorsanız, başlamak için doğru yerdesiniz! Cilt bakımı denince akla ilk gelen adımlardan biri, hiç şüphesiz peeling. Temizleme ve...
Doğal Sabun ile Cilt Bakımı
Doğal Sabun ile Cilt Bakımı Hava kirliliği, bakteriler ve makyaj cildinizi kirletiyor ve gözeneklerinizin tıkanmasına neden oluyor. Makyaj yapmış olun ya da olmayın, günlük cilt bakım rutininize önem vermeniz güzelliğinizi uzun yıllar korumanız için şart. Kozmetik sektöründe günden güne sayıları ve çeşitleri artan kimyasal içerikli yüz temizleme ürünleri sağlığınızı tehdit ederken erken yaşlanma gibi cilt sorunlarına da yol açabiliyor. Cildinizin sağlığını ve güzelliğini uzun yıllar...
Aromaterapik Sabunlar
Aromaterapik Sabunlar Aromaterapi sabunlar eski çağlardan bu yana uygulanan tedavi yöntemlerinden biri olan aromaterapinin bir parçasını oluşturuyor. Stres, gerginlik, anksiyete gibi etkilerin hafifletilmesi, saç ve cilt sorunlarının giderilmesinde faydalı etkileri kanıtlanmış olan aromaterapi sabunlarının yapımında, lavanta, portakal,   İngiliz Nanesi , defne gibi güzel kokulu bitkilerden elde edilen yağlar kullanılıyor. Alternatif tedavi yöntemlerinden biri olarak kabul edilen aromaterapi, Çin, Antik Roma, Mısır, Hindistan...
Anjelika Doğal Sabun
Anjelika Doğal Sabun Sabun bilinen en eski temizlik malzemesi. Günümüze dek kişisel bakımdan tedaviye kadar da oldukça geniş bir alanda kullanıldı ve hayatımızın önemli bir parçası oldu. Gelişen ve değişen teknolojinin ardından temizlik malzemeleri, kişisel bakım ürünleri, şampuanlar oldukça çeşitlendi fakat bu çeşitlilik beraberinde doğal olmayanı da getirdi. İçerisinde tabiri caizse ne olduğu tam olarak bilinmeyen, birçok katkı maddesini barındıran ürünler piyasaya çıktı. Bu...
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.