HAKKIMIZDA

   Anjelika Kozmetik'in doğal sabun ve cilt bakımı dünyasına hoş geldiniz.

   Biz, doğayla başbaşa olmayı seven, doğal ürünleri kullanmaya özen gösteren İzmirli bir aileyiz.

  Kendi sabunlarımızı yapma yolculuğunda cilde faydalı bitkisel yağlar ve şifalı bitkileri tanıdıkça sabun yapımında daha da profesyonelleştik.

  Sabunlarımızı kendi atölyemizde, geleneksel yöntemler kullanarak, elle üretiyoruz. Sabunlarımızın en önemli özelliği ise; içerisinde‘’kesinlikle esans olmaması’’. Kokuları sadece aromaterapik saf uçucu yağlar ile elde ediyoruz, böylece sabunlarımıza özel bir koku verirken cilde faydalarını arttırmış oluyoruz.

  Sabunlarımızda hiçbir katkı maddesi kullanmıyoruz. Cilde faydalı bitkisel yağlar, aromaterapik saf uçucu yağlar, keçi sütü ve balmumu gibi kullandığımız yüksek kaliteli hammaddeleri mümkün oldukça Ege ve Akdeniz kıyılarımızdaki yerel üreticilerden temin ediyoruz. Yerel alım yaparak hem ülkemizi hem üreticimizi desteklemenin önemine inanıyoruz.

  Yolculuğumuzun diğer önemli bir adımı da, kendi sabunlarımızı kullanırken doğal ve kaliteli bir ürünü kullanarak cildimize ve kendimize ne kadar büyük bir iyilik yaptığımızı anlamamız oldu. Böylece tüm kişisel bakım ürünlerimizde doğal olanları kullanmaya karar verdik. Bu ürünleri ararken doğalolanı bulmanın ve içeriğinden emin olmanın ne kadar zor olduğunu gördük. Bu sebeple tek bir yerde beğendiğimiz ve güvendiğimiz ürünleri toplamaya karar verdik. Sabunlarımızın yanında güvenle kullanabileceğiniz doğal kişisel bakım ürünlerini de size ulaştırmaya başladık.

 

  Doğal olanı, güzel olanı ve iyi olanı seçerek hayatın daha kaliteli ve keyifli olacağına inanıyoruz.Bu yolculukta sizi de yanımızda görmekten mutluluk duyarız.

Anjelika Kozmetik

 

**Anjelika Kozmetik olarak, sabun satışından elde ettiğimiz gelirin bir kısmını ülkemizdeki vakıflar vasıtasıyla fidan olarak bağışlamaktayız. Bizden almış olduğunuz her sabunla ülkemizin ağaçlandırmasına siz de katkıda bulunmaktasınız.**

anjelika-foto.jpg